• Неодамнешно
3pcs 19 Dram Празни Стискаш Поп Топ Шише - Шишенцето Медицинска Билка Таблета Кутија Билка/Зачин Контејнери Херметички за Чување.Боја Случаен Избор

3pcs 19 Dram Празни Стискаш Поп Топ Шише - Шишенцето Медицинска Билка Таблета Кутија Билка/Зачин Контејнери Херметички

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

19 Dram Поп Топ Шише Шишенцето Медицинска Билка Контејнери
Функција : Медицинска оценка, и повеќето пригоден начин за чување на таблети и други лекови. За да го отворите менито што се Врвот шишиња, цврсто се притисне на двете страни, што го прави "поп" звук. Овие шишиња и ампули произведува силна "поп", која го покажува квалитетот и tolerances на нашите ампули. Користи за лекови, билки, накит, занает парчиња, мали предмети, монети, филм и повеќе .. Лесно-отворање на капакот, херметички за безбедно чување. Safe увери медицински степен на пластични, BPA-free, одобрени од FDA материјал Блокови на УВ светлина, 100% рециклираат. Дијаметар : 41mm, Висина : 70 MM Боја : розова/brown/блу/бела/зелена Тежина : 9g.pc Пакет Вклучуваат : 3 X Пластични контејнери билка

Други карактеристики

боја:
боја случаен избор
Бренд Име:
HORNET
Број На Модел На:
YH018(19D)
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди