• Неодамнешно
  • -20 %
Вештачка Кожа Тутун Торбичка Цевка Цигара Носителот Со 78mm Хартија Носителот Паричникот Торба

Вештачка Кожа Тутун Торбичка Цевка Цигара Носителот Со 78mm Хартија Носителот Паричникот Торба

DEN 230.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен


СТП Тутун Торбичка
Детали :
- Материјал : СТП
Големина на : 13.3 cm x 7.7 cm
ГОЛЕМИНА на Хартија Носител : 78*44 MM или 70*33 MM
-Тежина : околу 29g

Други карактеристики

Бренд Име:
HORNET
Материјал:
PU
Број На Модел На:
BGP04
Техника:
Матирано

Најдобри понуди