• Неодамнешно
  • -15 %
Новиот Дизајн Наргиле Поставите Мултифункционален Shisha Наргиле Цевка Сад Јаглен Носителот На Топлината Чувар Метал Наргиле Шпоретот Режач Додатоци

Новиот Дизајн Наргиле Поставите Мултифункционален Shisha Наргиле Цевка Сад Јаглен Носителот На Топлината Чувар Метал

DEN 1019.00
DEN 1199.04

Количина на стоки
Тековен

Новиот Дизајн Наргиле Поставите Мултифункционален Shisha Наргиле Цевка Сад Јаглен Носителот На Топлината Чувар Метал Наргиле Шпоретот Режач Додатоци

Други карактеристики

Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
G
Материјал:
Метал
Техника:
Лак
боја:
Сребро & Жолта
Стил:
наргиле додатоци
Shisha :
Наргиле
Јаглен Носителот На Сад :
Јаглен Носителот На Сад

Најдобри понуди