• Неодамнешно
  • -25 %
1 КОМПЈУТЕР Возен 78MM Цигара Машина И Пополнување на Машина Тутун Возен Машина Еден Прирачник за Пополнување Ролери Создателот Пушењето

1 КОМПЈУТЕР Возен 78MM Цигара Машина И Пополнување на Машина Тутун Возен Машина Еден Прирачник за Пополнување Ролери

DEN 120.00
DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

1 КОМПЈУТЕР Возен 78 MM Цигара Машина И Пополнување на Машина Тутун Возен Машина Еден Прирачник за Пополнување Ролери Создателот Пушењето
Големина на единица : 78mm
Тежина : 30g
Било какви прашања, слободно контактирајте ме на прв, мислам дека ќе имаме добра комуникација

Други карактеристики

Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Л-057C Тутунскиот Производител
Бренд Име:
G
Техника:
Лак
Големина:
78m
Тежина:
30g
Забелешка:
Возен Ваши Сопствени Цигари
Пакет:
1pc/Поединец Кутија
Од:
Кина

Најдобри понуди