• Неодамнешно
  • -6 %
Еден Пар Гардероба цевка поддршка заградата Облека Виси Род Носителот на Хардвер

Еден Пар Гардероба цевка поддршка заградата Облека Виси Род Носителот на Хардвер

DEN 142.00
DEN 150.72

Количина на стоки
Тековен

1 пар Гардероба цевка поддршка заградата Облека Виси Род Носителот Хардвер Превозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPS-от, итн. Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда. За превозот на трошоците За Голема цел , понекогаш превозот цена прикажани на веб-страницата не е толку точен , можете да нè контактирате за понатамошна дискусија!
Повратни информации Доколку имате некои проблеми во однос на бојата,големината,квалитетот или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.Ние топло сакал да ви даде задоволително решение. Ние ќе остави позитивни повратни информации штом Aliexpress ни овозможува да ја напуштат повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи, топло очекува вашиот Пет-Ѕвезда повратни информации. Ние ќе работиме напорно за да ви дадат задоволителна услуга. Вашето мислење е многу важно за нас. Искрено се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас. Многу ви благодарам и ви посакувам добро купување. Ви благодариме за посетата на нашата продавница!

Други карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
YGT-16
Бренд Име:
Wonzeal
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Овална Форма
Употреба:
Облека Цевка Носителот
Материјал:
Цинк Легура
Заврши:
Никел позлатен
Пакување:
еден компјутер поединечни пакувања
Користат За:
цевка на кол.16mm
Место на Потекло:
Guangdong , Кина
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
31*17MM

Најдобри понуди