• Неодамнешно
  • -6 %
10pcs 60*40mm/80*40mm Јасно ПВЦ Пластика Цена Знак Етикета Екранот Носителот на Таложење За Продавница Полица Кука Решетката или Супермаркет

10pcs 60*40mm/80*40mm Јасно ПВЦ Пластика Цена Знак Етикета Екранот Носителот на Таложење За Продавница Полица Кука Решетката

DEN 180.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

60*40mm/80*40mm Јасно ПВЦ Пластика Цена Знак Етикета Екранот Носителот на Таложење За Продавница Полица Кука Решетката или Супермаркет
Превозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPS-от, итн. Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда. За превозот на трошоците За Голема цел , понекогаш превозот цена прикажани на веб-страницата не е толку точен , можете да нè контактирате за понатамошна дискусија!
Повратни информации Доколку имате некои проблеми во однос на бојата,големината,квалитетот или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.Ние топло сакал да ви даде задоволително решение. Ние ќе остави позитивни повратни информации штом Aliexpress ни овозможува да ја напуштат повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи, топло очекува вашиот Пет-Ѕвезда повратни информации. Ние ќе работиме напорно за да ви дадат задоволителна услуга. Вашето мислење е многу важно за нас. Искрено се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас. Многу ви благодарам и ви посакувам добро купување. Ви благодариме за посетата на нашата продавница!

Други карактеристики

Големина:
60x40mm, 80x40mm
Бренд Име:
Wonzeal
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Пластични
Употреба:
Цена
Standard or Nonstandard:
Други
Структура:
Други

Најдобри понуди