• Неодамнешно
  • -29 %
Професионални Загатка Коцка Играчка Магијата Коцка 3x3x3 Образовни Загатка Коцка Играчка за Деца и Grownups Најдобар Подарок Cubo Magico

Професионални Загатка Коцка Играчка Магијата Коцка 3x3x3 Образовни Загатка Коцка Играчка за Деца и Grownups Најдобар

DEN 249.00
DEN 349.92

Количина на стоки
Тековен


Професионални Загатка Коцка Играчка Магијата Коцка 3x3x3 Образовни Загатка Коцка Играчка за Деца и Grownups Најдобар Подарок Cubo Magico
Боја : Црна и бела
Пакет : Хартија кутија
Големина на : 5.7*5.7*5.7 cm
ПВЦ мазна налепници

Други карактеристики

Бренд Име:
QShun
Тип:
загатка коцка
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
YZ0152
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Повторно се собраа дизајн
цел број:
3x3x3
боја:
Пакет:
Големина:
Налепници:

Најдобри понуди