• Неодамнешно
  • -20 %
Едно парче Yuxin Голема Брзина Магијата Коцка Тајмер Часовник Машина За Магацинот Конкуренција Брзина Првенство Тајмер

Едно парче Yuxin Голема Брзина Магијата Коцка Тајмер Часовник Машина За Магацинот Конкуренција Брзина Првенство Тајмер

DEN 614.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте Драги пријатели!
Yuxin Голема Брзина Магијата Коцка Тајмер Часовник Машина За Магацинот Конкуренција Брзина Првенство Тајмер
СОВЕТИ : 1.Имаме голем број на производ инвентар, откако вашата уплата е потврдена од страна на системот, објектот ќе бидат испратени во рок од 48 часа . Порано ќе се плати ,побрзо ќе се добие објект. Ние ви ветувам дека! 2.Ние ќе прогласи пониска цена да се избегне царинските давачки и даноци, исплата. 3.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате Или да ја напуштат цел порака. ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро. 4.Пријателски потсетник за руски Пријатели : Како вашата локална политика,ве Молиме да го пополните вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.Или ни даде порака на вашето име.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати.Ви благодариме на соработката.
http : //www.aliexpress.com/store/1874100

Други карактеристики

Тип:
загатка коцка
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
zhenwei
Број На Модел На:
gerration 3
Предупредување:
да се чува далеку од огнот
Возраст Опсег:
> 3 години
цел број:
коцка тајмер

Најдобри понуди