• Неодамнешно
  • -25 %
Едно парче Zhenwei Yuxin Голема Брзина Магијата Коцка Тајмер Генерација 2 Часовник Машина За Магацинот Конкуренција Брзина Првенство Тајмер

Едно парче Zhenwei Yuxin Голема Брзина Магијата Коцка Тајмер Генерација 2 Часовник Машина За Магацинот Конкуренција Брзина

DEN 792.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте Драги пријатели!
Едно парче Zhenwei Yuxin Голема Брзина Магијата Коцка Тајмер Генерација 2 Часовник Машина За Магацинот Конкуренција Брзина Првенство Тајмер
СОВЕТИ : 1.Имаме голем број на производ инвентар, откако вашата уплата е потврдена од страна на системот, објектот ќе бидат испратени во рок од 48 часа . Порано ќе се плати ,побрзо ќе се добие објект. Ние ви ветувам дека! 2.Ние ќе прогласи пониска цена да се избегне царинските давачки и даноци, исплата. 3.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате Или да ја напуштат цел порака. ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро. 4.Пријателски потсетник за руски Пријатели : Како вашата локална политика,ве Молиме да го пополните вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.Или ни даде порака на вашето име.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати.Ви благодариме на соработката.
http : //www.aliexpress.com/store/1874100

Други карактеристики

Тип:
загатка коцка
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
zhenwei
Предупредување:
да се чува далеку од огнот
Број На Модел На:
генерација 2
Материјал:
Пластични
цел број:
коцка тајмер

Најдобри понуди