• Неодамнешно
  • -35 %
MU 3D Метал Нано Мозаик Војна 2 Русија KV 2 Резервоарот модел DIY 3Д Ласерски Сече се Соберат Сложувалка Играчки Десктоп декорација ПОДАРОК За Ревизија

MU 3D Метал Нано Мозаик Војна 2 Русија KV 2 Резервоарот модел DIY 3Д Ласерски Сече се Соберат Сложувалка Играчки Десктоп

DEN 636.00
DEN 978.24

Количина на стоки
Тековен


Повратни информации
Ние сме толку горди на примање многу повеќе позитивни повратните информации од вас. Ви благодариме!
. Вашето задоволство е најмногу ценети. мали делови може да се меша, што резултира со значително зголемување на тежината. Нема потреба лепак, само со составување на производот како прирачник за корисникот рече, но се подготви ножици и клешти, ако имате мали пар, таму ќе биде најзгодно. Метал модел е употреба на superfine обработка на метал запечатување од страна на ласерски радар, а потоа делови отстранети, како метални процес, како виткање, виткање и потоа приклучете, можете да креирате светот модел како мала палма големина.
Превозот Информации
1. Ве молиме да бидете трпеливи за да се заврши модел, ако вие не може да го реши проблемот, на крај, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви покаже монтажа vedio. На превозот надомест на враќање мора да се плати од страна на купувачот. Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.НЕ недостасуваат делови. International shipping ќе трае подолго време отколку за домашните, и превозот може да биде одложен поради курирска компанија, ги локалните обичаи/давачки и некои други несигурности (празници, настани).Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x MU 3 D DIY Метал Загатка Играчка 1 x Упатството (англиски/Кинески) 5 x Ruber ноктот
Производ Deatais
Производ вовед : ова е високиот квалитет на метал модел произведени од страна на ултра прецизност ласерско сечење. Сите мали наоди е подготвен кога ќе се испратени надвор, Ако не може да се заврши изградбата, Само да се провери каде е во ред и точно, го Користите вашиот шеф може да успех. Ве молиме Имајте на ум : Може да биде Содржи мали делови, НЕ се наменети за деца под 3 години. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Ве молиме Имајте во предвид : Оваа загатка има 3 ѕвезди нивото на тежина,не одговараат за почетник. Проверете на нашиот други големи предмети , ве молиме посетете ја нашата продавница. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет.

Други карактеристики

Стил:
Умен одбор/мозаик
Бренд Име:
OURDNS
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Број На Модел На:
Војна 2 Русија KV 2 Резервоарот модел
Пол:
Унисекс
Предупредување:
бидете внимателни на рабови
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Употреба:
мозаик, сложувалка
Вид:
3D DIY Играчки
Модел:
метал DIY модел
Големина:
12 x 6 x 6 см
Име:
Војна 2 Русија KV 2 Резервоарот модел

Најдобри понуди