• Неодамнешно
  • -19 %
Montessori Дрвени Танграм Сложувалка Одбор Образовни Рано Учење Дрво Загатки Игра Играчки за Деца Детска Подароци DS19

Montessori Дрвени Танграм Сложувалка Одбор Образовни Рано Учење Дрво Загатки Игра Играчки за Деца Детска Подароци DS19

DEN 170.00
DEN 210.24

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашиот магазин
Висок квалитет на Дрвена сложувалка !
Големина : најдете во следниот детали.
Погодни За : Деца над 3 Години / ОДЛИЧЕН ПОДАРОК
Големина : Како pitcures подолу.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите
позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас,
ве молиме размислете два пати пред да замине ни повратни информации.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 1. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Сите предмети се во парк. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми со плаќање. 1. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Затоа што ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и се извинуваме за непријатностите. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не мора да се плати било царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било каква царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност, ве молиме да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. НАПОМЕНА : 1.Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број во случај на локалните поштата не може да ве контактираме за да ги собереш на парцели и кога тоа ќе пристигне. 2.Жал ми е што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.

Други карактеристики

Стил:
Геометриски Облик
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години,> 6 години,< 3 години,0-12 Месеци,13-24 Месеци,5-7 Години,8-11 Години,> 3 години
Бренд Име:
UNIONJOIE
Број На Модел На:
CT00090
Загатка Стил:
Персоналните Сложувалка
Материјал:
Дрво
Предупредување:
да се чува далеку од оган

Најдобри понуди