• Неодамнешно
  • -9 %
1/4 Инчи OD, 10 Метри(30 метри) Должина Цевки Цевка Цевка за RO Вода Филтер Систем/Icemaker/Вода Диспензерот(бела боја)

1/4 Инчи OD, 10 Метри(30 метри) Должина Цевки Цевка Цевка за RO Вода Филтер Систем/Icemaker/Вода Диспензерот(бела боја)

DEN 655.00
DEN 720.00

Количина на стоки
Тековен


1/4 Инчи OD, 10 Метри(30 метри) Должина Цевки Цевка Цевка за RO Вода Филтер Систем/Icemaker/Вода Диспензерот(бела боја)
1/4 ИНЧИ (6mm Приближно) PPTUBE
Цената Прикажана е Цената по Метар Доставени во Една Континуирана Должина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. Ние ќе работиме со вас да ги реши проблемите и да се направи improment во иднина.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават postive повратни информации. Понекогаш, ние ќе користиме некои специјални изразат ако тоа е побрзо.Затоа,вашите повратни информации е многу важна за нас.
Забелешки :
Ако ви треба многу количина или имате било какви посебни барање,најдобро ве молиме контактирајте со нас или e-mail на нас ,ние ќе провери конечниот износ за вас ,можеби може да заштедите на превозот цена за вас.
Политика На Враќање :
(1) Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
(2) Плаќањето мора да се организира во рамките на 19 дена од денот на ставање на налози
(3) цената што Ја платиле за предмети со исклучок на било царина.
Плаќање :
(1) да ја прифатиме преку Pay Pal ,Alipay, Сите големи кредитни картички, Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн. Кој ќе го однесе 15 - 60 дена да стигнат до вашата локација.
Повратни информации
Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее и да се направи напредок.
(2) СЛОБОДЕН - Ние обезбедуваме бесплатно 7 дена гаранција за оваа точка
Step1) Контакт преку Aliexpress трговец со датотеки, или во Порака или e-mail
Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.
За Парцела повеќе од 2 KGS ,ние ќе брод предмети од ТНТ ,Fed Ex ,DHL, или други посебни express.
Испорака :
72 Часа испраќање(со Исклучок на празници) по исплата потврди од страна на Aliexpress
Стандардот превозот е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet за слободни (некои специфични за земјата треба да платат малку повеќе превозот надомест од Ali Express Стандард Превозот).
Оваа PP цевка е Индустриски Стандард Големина и е Погодна за Вода за пиење на многу Вода Филтрација Системи и Американски Фрижидер Замрзнувачи ,Мраз создателот ,вода диспензерот и така натаму.

Други карактеристики

Тип:
Вода Филтер Делови
Број На Модел На:
PPT-W
Бренд Име:
FILSADAE
Материјал:
Храна Одделение Полипропилен
боја:
Бела
Големина на:
1/4( 6mm)
Пакување:
10meters/ролна ( 30 метри / roll )
Примена:
Реверзна Осмоза Систем ,Прочистувач на Вода,Мраз создателот, Вода диспензерот

Најдобри понуди