• Неодамнешно
  • -6 %
Вода Филтер Делови 5pcs 1/4 OD Цевка Цевка Qucik Врска 1/2 NPT BSP Машки Директно одговара ro вода прочистувач систем 1048

Вода Филтер Делови 5pcs 1/4 OD Цевка Цевка Qucik Врска 1/2 NPT BSP Машки Директно одговара ro вода прочистувач систем

DEN 223.00
DEN 237.60

Количина на стоки
Тековен


Filtros де Agua,Filtros de Casa,Замена на Филтрите,Filtro став dispensador де agua, equipo de ósmosis, Filtración,tratamento де esgoto,tratamento де agua ,esgot,Purificador,filtro que,терминал прочистување,вода филтер терминал прочистување на вода и систем за прочистување вода,прочистување вода филтер,лични филтер за прочистување вода,вода за прочистување на отворено,преносни за прочистување вода,лични прочистување вода,филтри за вода за домаќинство,нерѓосувачки челик, филтри за вода за домаќинство,филтри за вода за дома,филтри за вода пред-филтрирање,моб филтри за вода,филтри за вода uf вода прочистувач,филтри за вода голема сина,комерцијални филтри за вода,чиста вода за машини,газирани вода машина,алкална вода машина,вода филтер стомна,вода диспензерот vontron,sorekara,omelaiya,прочистувач на вода за дома,ув вода прочистувач ,отворено прочистувач на вода ,вода филтер прочистувач ,минерална вода ro прочистувач на вода,филтер прочистувач ,nsf филтер Ел filtro де agua,Filtro purificador де agua Ел filtro cerámico está hecho de,Filtro purificador де agua став ducha о ба?ера,Filtro cerámico - filtración, Medidor electrónico де calidad де agua БУРА TDS,Medidor portátil electrónico analizador де TDS (Вкупно Soacute;lidos Disueltos) rz conocer ла calidad дел agua. Вода F ilter Делови 5 компјутери 1/4" OD Цевка Цевка Qucik Конекција* 1/2" NPT BSP Машки Директно Брзо се Поврзете лактот pip e приклучок за вода притисни одговара за Вода Прочистувач RO Реверзна Осмоза Систем 1048

Други карактеристики

Тип:
Вода Филтер Делови
Број На Модел На:
1048
Материјал:
ПОМ(Polyoxymethylene)
Средна Температура:
5~50 Centigrade

Најдобри понуди