• Неодамнешно
G Клучни Корејски Стил Shakuhachi 5 Дупки Дрвени Музички Инструменти Нови Пристигнување Бамбус Flute Со Корен Woodwind Инструмент

G Клучни Корејски Стил Shakuhachi 5 Дупки Дрвени Музички Инструменти Нови Пристигнување Бамбус Flute Со Корен Woodwind

DEN 2160.00

Количина на стоки
Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$65
$90
$75
$250
wy-приклучок-крај
G Клучни Корејски Стил Shakuhachi 5 Дупки Дрвени Музички Инструменти Нови Пристигнување Бамбус Flute Со Корен Woodwind Инструмент
Опис на производот : Дупки : 5 дупки Главен Материјал : Бамбус Боја : Оригинални Кафеав Тон : G Клучни Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка при мерење со рака мерење.Ви благодариме за вашето внимание. 2. Поради изработка, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја На Објектот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ви благодариме. 3. Тон може да се различни кога различни луѓе игра. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ви благодариме. Пакетот вклучува : 1 x Shakuhachi
Топло Совети : Како стоката во долги транспорт процес неизбежно ќе биде изгребани, но толку долго како на нормална употреба на производот не влијае, ние не прифаќаме било каква причина да се вратат, ве молиме да се разгледа сериозно пред да го купат! Во исто време ние ќе внимателно пред испорака инспекција на секој производ да се обезбеди дека производот не се имате било какви проблеми со квалитетот!Ви благодариме на соработката.

Други карактеристики

Број На Модел На:
Shakuhachi-5
Тон:
G
Бренд Име:
MoonLady
Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
E Механизам:
No
Површината Материјал:
бамбус
Број на Дупки:
5
Клучни материјал:
бамбус
Тело Материјал:
бамбус
Име на производ:
G Клучни Корејски Стил 5 Дупки Бамбус Shakuhachi
Главен Материјал:
бамбус
Производ Во Боја:
Оригиналниот Браун
Спецификација На Производот :
Рачни Големина
Производ Дупки:
5 дупки
Ниво На Вештина:
Одговара за Почетници
Други:
Лесно да се Научат, Добар Квалитет

Најдобри понуди