• Неодамнешно
5040 Mortise Заклучување На Вратата Тело

5040 Mortise Заклучување На Вратата Тело

DEN 537.60

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност
Одговара на нашиот follwoing Цилиндар :
http : //www.aliexpress.com/store/product/8 PCS-LOT-65mm-Brass-Cylinder-Door-Lock-High-Security/829527_32396348007.html?spm=2114.12010108.0.94.VMAZM5

Други карактеристики

Копчињата Се Вклучени:
Yes
Површина По Завршувањето:
Electroplated
Одговара Вратата Дебелина:
35-50мм
Материјал:
Железо
Бренд Име:
Premintehdw
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5040
Примена:
Спална соба

Најдобри понуди