• Неодамнешно
1.5 инчен лизгачки портата виси ролери со 4pcs ролки

1.5 инчен лизгачки портата виси ролери со 4pcs ролки

DEN 844.80

Количина на стоки
Тековен


1.5 инчен лизгачки портата виси ролери со 4pcs ролки 1. Предмет : виси ролери "4 RC2-2" 2.Тежина : 0.46 kg/еез 3.Големина : ве молиме проверете ги следните цртежи
портата виси тркала со две ореви US$ 12.80 /многу
парчиња / многу
лизгачки портата виси ролери со гром и ореви US$ 11.20 /многу
парчиња / многу
1.5 инчен лизгачки портата виси ролки US$ 15.00 /многу
парчиња / многу
2 инчен лизгачки вратата виси ролери со 4pcs ролки US$ 14.60 /многу
парчиња / многу

Други карактеристики

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
портата ролери(4RC2-2)
Бренд Име:
Rong Тркалање
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди