• Неодамнешно
1.5 инчен лизгачки портата виси ролкиpulleysтркала дијаметар 38mm,Макара одговара на патеката центар растојание 30мм, 4pcs/многу

1.5 инчен лизгачки портата виси ролкиpulleysтркала дијаметар 38mm,Макара одговара на патеката центар растојание 30мм,

DEN 720.00

Количина на стоки
Тековен


1.5 инчен лизгачки портата виси ролки
1. Предмет : виси ролери "2 RC2-2" 2.Тежина : 0.26 kg/еез 3.Големина : ве молиме проверете ги следните цртежи
1.5 инчен лизгачки портата виси ролери со 4pcs ролки US$ 17.60 /многу
парчиња / многу
2 инчен лизгачки вратата виси ролери со 4pcs ролки US$ 14.60 /многу
парчиња / многу
3inch лизгачки вратата виси ролери со 4pcs ролки US$ 15.80 /многу
парчиња / многу
лизгачки портата виси ролери со гром и ореви US$ 11.20 /многу
парчиња / многу

Други карактеристики

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
портата виси ролки
Бренд Име:
Rong Тркалање
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди