• Неодамнешно
  • -5 %
1 AC220V Електрична контрола вентил, 3 начин, ON/OFF тип, DN25 со manual (рачно) може да се замени со отворен секој агол, за 50% гликол

1 AC220V Електрична контрола вентил, 3 начин, ON/OFF тип, DN25 со manual (рачно) може да се замени со отворен секој агол,

DEN 3206.00
DEN 3374.40

Количина на стоки
Тековен

6 Mpa
1400
DN40
11/2"
25
0.

Други карактеристики

Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
DN25
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Топката
Број На Модел На:
TFV4-3-104-25
моќност:
AC220V моќ
Големина:
DN25(1)
Работен напон:
AC220V
вентил тип:
за вклучување/исклучување
прирачник замени:
Yes
вентил тело:
3 начин
Вентил тело материјал:
Дувачкиот
врска:
BSP нишка
Отворање/затворање на време:
50-90 секунди

Најдобри понуди