• Неодамнешно
  • -10 %
Турбо Кертриџ CHRA GTB1752VLK 780502 780502-0001 780502-5001S 28231-2F100 282312F100 За Hyundai Santa Fe R2.2 2.2 L CRDi 197HP

Турбо Кертриџ CHRA GTB1752VLK 780502 780502-0001 780502-5001S 28231-2F100 282312F100 За Hyundai Santa Fe R2.2 2.2 L CRDi

DEN 4741.00
DEN 5268.48

Количина на стоки
Тековен


Турбо Кертриџ Core CHRA на GTB1752 VLK 780502 780502-0001 780502-5001 S 28231-2 F100 282312 F100 780502-1 780502-2 780502-3 780502-4 780502-5 780502-6 780502-7 780502-8 780502-9 780502-10 За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi ;За Hyundai Santa Fe 2009-13 140kw 145 Kw Дизел R2.2 2.2 L CRDi 197 HP НОВИ трговија на Големо
Модел :
GTB1752 VLK Турбо CHRA Core Кертриџ
780502-5001 S 780502-0001 780502-1 780502-2 780502-3 780502-4 780502-5 780502-6 780502-7 780502-8 780502-9 780502-10
28231-2 F100 282312 F100
За Hyundai Santa Fe R2.2 2.2 L 2009-2013;За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi ; Моторот : R2.2 2.2 L 2009-13 140kw 145 Kw Дизел
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија 780502-1 780502-2 780502-3 780502-4 780502-5 780502-6
Објектот Ширина:
10inch
Име На Модел:
GTB1752VLK 780502-5001S 28231-2F100 За Hyundai Santa Fe R2.2 2.2 L
Објектот Висина:
10inch
Модел Година:
2009-2013 2009 2010 2011 2012 2013
Објектот Должина:
10inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418 За Hyundai Santa Fe 2009 - R2.2 2.2 L CRDi
Frequence Опсег:
. 780502-0001 780502-5001S 780502 0001 780502 5001S
Објектот Тежина:
2.5kg
Поставување на Возило:
Пред 28231-2F100 282312F100 28231 2F100 780502 8 780502 9 10 780502
Турбо Модел :
GTB1752VLK 780502 Турбополнач Турбо кертриџ CHRA Core
Апликацијата возило:
За Hyundai Santa Fe 2009 - R2.2 2.2 L CRDi 197HP
моторот:
За KIA Sedona Sorento Карневал VQ CRDi R2.2 2.2 L 2009-13 140kw 197HP
Дел Број:
780502-0001 780502-5001S 780502 0001 780502 5001S
ОЕМ Број. .:
7805020001 7805025001S 780502-8 780502-9 780502-10
Дел Број.:
780502-1 780502-2 780502-3 780502-4 780502-5 780502-6 780502-7
Дел Број.. :
780502 1 780502 2 780502 3 780502 4 780502 5 780502 6 780502 7
ОЕМ број:
28231-2F100 282312F100 28231 2F100 780502 8 780502 9 10 780502
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција време:
12 месеци

Најдобри понуди