• Неодамнешно
454191 454191-0007 Турбина Турбо Кертриџ Chra за BMW 730 d (E38) 135 142 Kw Турбополнач Кор Турбо Мотор Турбо Авто Делови

454191 454191-0007 Турбина Турбо Кертриџ Chra за BMW 730 d (E38) 135 142 Kw Турбополнач Кор Турбо Мотор Турбо Авто Делови

DEN 3744.00

Количина на стоки
Тековен


Грижа на клиентите Како клиент на нашите CHRA, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. : 4541913 4541914 4541916 4541917 4541919 454191-8, 454191-9 454191-10 454191-12 454191-11 454191-13, 454191-15 454191-0008 454191-0009 454191-0010, 454191-0011 454191-0012 454191-0013 454191-0015, 4541915012 S 454191-5012 S 454191-5015 S 2248907, 2247691 2248906 2247691 F 2248907 H 2247691 H, 2247691 G / 2248906 H / 2248906 I08 / 11652247691, 11652248906 / 11652248907 / 11652247691 F
НА CHRA APPLCITION :
Дел број
Направи
Модел
Година
Моторот
KW
Cc
4541913 / 4541914 / 4541916 / 4541917 / 4541919 / 454191-8 / 454191-9 / 454191-10 / 454191-12 / 454191-11 / 454191-13 / 454191-15 / 454191-0008 / 454191-0009 / 454191-0010 / 454191-0011 / 454191-0012 / 454191-0013 / 454191-0015 / 4541915012 S / 454191-5012 S / 454191-5015 S / 2248907 / 2247691 / 2248906 / 2247691 F / 2248907 H / 2247691 H / 2247691 G / 2248906 H / 2248906108 /11652247691 / 11652248906 /11652248907 / 11652247691 F
BMW
530 d (E39)
08/1998 - 03/2005
M57 D30
135/142 Kw
2926 кзм
BMW
730 d (E38)
08/1998 - 03/2005
M57 D30
135 /142 Kw
2926 кзм
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина . Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.

Други карактеристики

Бренд Име:
westmove
Автомобил Производител:
BMW
Автомобил модел:
E39
Модел Година:
1998 1999 2000 2001 2002 2003 4541915012S
Име На Модел:
турбополнач кертриџ 2926cc 2247691F 2248907H 2247691H
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Објектот Тежина:
2.1kg
Материјал Тип:
К18 454191-5012S 454191-5015S 2248907, 2247691 2248906
Frequence Опсег:
454191-0010 454191-0011 454191-0012 454191-0013 454191-0015
Специјални Функции:
454191-12 454191-11 454191-13, 454191-15 454191-0008 454191-0009
Поставување на Возило:
4541913 4541914 4541916 4541917 4541919 454191-8, 454191-9 454191-10
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Најдобри понуди