• Неодамнешно
  • -5 %
Автомобил стил Нерѓосувачки Челик Налепница За Мерцедес Бенц C/E Класа w212 W204 мултимедијални кутија Покрие Трим Конзола за Декорација на Внатрешни работи

Автомобил стил Нерѓосувачки Челик Налепница За Мерцедес Бенц C/E Класа w212 W204 мултимедијални кутија Покрие Трим Конзола

DEN 388.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен

Автомобил стил Нерѓосувачки Челик Налепница За Мерцедес Бенц C/E Класа w212 W204 мултимедијални кутија Покрие Трим Конзола за Декорација на Внатрешни работи Производ Е Само Одговара За Мерцедес Бенц E класа W212 2010-2013 Година Производот Е Само Одговара За Мерцедес Бенц C класа W204 2008-2013 Година Боја : Сребро Количина : 1pcs/set Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
За Мерцедес Бенц C/E Класа w212 W204
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Година:
2008-2013
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm

Најдобри понуди