• Неодамнешно
  • -16 %
За Мерцедес-Бенц Вито W447 2014-2017 2 парчиња/сет за во Автомобил пред дното центар решетка решетка покрие трим додатоци

За Мерцедес-Бенц Вито W447 2014-2017 2 парчиња/сет за во Автомобил пред дното центар решетка решетка покрие трим додатоци

DEN 1774.00
DEN 2112.00

Количина на стоки
Тековен


Објектот Fitment :
За Мерцедес-Бенц Вито W447 2014 2015 2016 2017 Не одговара за V-класа
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направени Од Високо Квалитетна abs пластика Боја : Како што е Прикажано во реклами Iclude : 2 парчиња Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна инсталација, 3 M лепило materiel е веќе таму на задната страна на производот ако ви треба помош во врска со овој производ, pls контактирајте со нас,THX.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Година:
2014 2015 2016 2017
Објектот Тежина:
1.2kg
Име На Модел:
02
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
1inch

Најдобри понуди