• Неодамнешно
  • -15 %
LARATH Нови Замена 2/3/4 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка Фоб Покрие Автомобил Копче Случај За Мерцедес Бенц B C E S ML SLK CLK Класа

LARATH Нови Замена 2/3/4 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка Фоб Покрие Автомобил Копче Случај За Мерцедес Бенц B C E

DEN 129.00
DEN 151.20

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Копчето : 2/3/4 Копчиња Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема Тежина и Големина : Тежина 17g Големина (millimeter) 69 (L) x 36 (W) x 15.3 (T) Големина (инчен) 2.7 (L) × 1.4 (W) x 0.6 (T) Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. 2. Клучни случај само.Не електронски internals. 3.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Fitment : 2001-2007 за Benz C Class 1998-2009 за Benz E Класа 2001-2009 за Benz CLK 2005-2010 за Benz ML 2005-2010 за Benz s SLK 1999-2006 за Benz S-Класа за Benz CLS за Benz B Класа за Benz CL И други модели(истиот облик како на сликата).. Важна Напомена : 1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите. Пакетот Вклучува : 1 X Копче Школка

Други карактеристики

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Копче:
2/3/4
боја:
Црна
далечинскиот клуч случај:
за мерцедес бенц

Најдобри понуди