• Неодамнешно
HD Автомобил Сонцето Стакло Очила За Возачот Day & Night Анти-заслепуваат Огледало Сонце Очила Автомобил Јасен Преглед Блескави Очила

HD Автомобил Сонцето Стакло Очила За Возачот Day & Night Анти-заслепуваат Огледало Сонце Очила Автомобил Јасен Преглед

DEN 655.68

Количина на стоки
Тековен


Леќа должина : 320mm Леќа ширина : 110mm објективот дебелина : 2mm На телескопски верзија должина 115-190mm
Се користи во текот на денот ефект на контраст :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Огледала
Бренд Име:
DERMAY
Објектот Ширина:
11cm
Специјални Функции:
анти-сонце
Име На Модел:
DM07111208
Година:
До 2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Должина:
33cm
Материјал Тип:
ABS+Пластика
Објектот Висина:
2cm
Друга Ставка Type:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Сонцето сенка делокруг на примена:
105*198mm
важна карактеристика:
спречи заслепуваат
Точка име :
сонцето стакло клип одбор
Други име:
HD автомобил сонцето стакло
би можеле да имаат:
clear view
кој огледало:
анти-заслепуваат огледало
автомобил стакло:
Yes
друга функција:
Анти-заслепуваат Очила
Автомобил Направи:
Универзална

Најдобри понуди