• Неодамнешно
  • -17 %
Додатоци за Внатрешни работи Пред Седиштето Вода Чаша Носителот Рамка Покрие 1pcs за Peugeot 5008 II 2017 2018

Додатоци за Внатрешни работи Пред Седиштето Вода Чаша Носителот Рамка Покрие 1pcs за Peugeot 5008 II 2017 2018

DEN 550.00
DEN 662.40

Количина на стоки
Тековен

Провери формата на вашиот автомобил и да се обезбеди Соодветноста Внимателно Пред да ги Купите.Ви благодариме. Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 5008 II 2017 2018 Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направени Од високо квалитетна abs ПЛАСТИКА /Нерѓосувачки Челик
inculde : 1 BUC
Направен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.
Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел.
Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.
Модел Материјал : Нерѓосувачки Челик
Б Модел Материјал : abs пластика matte

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик /ABS
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
20inch
Година:
2017-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15inch
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
PG5008170374cSS

Најдобри понуди