• Неодамнешно
beler 1Pc 3 Копчиња Силикони Автомобил Флип Далечинскиот Клуч Покрие Случај Фоб Школка Носителот Одговара за Hyundai i20 i30 IX35 KIA Soul Оптима K5

beler 1Pc 3 Копчиња Силикони Автомобил Флип Далечинскиот Клуч Покрие Случај Фоб Школка Носителот Одговара за Hyundai

DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен

3 Копчиња Силикони Автомобил Флип Далечинскиот Клуч Покрие Случај Фоб Школка Носителот Одговара за Hyundai i20 i30 IX35 KIA ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Сина/Црна/Розова боја/Црвен Материјал : Силикон Големина : прибл.6.8 x 4 x 1.5 см (2,7 x 1.6 x 0.6 инчи) (L x W x T) Точка се вклучени : 1 x Автомобил Копче за Капакот Компатибилен Со :
Одговара за КИА Рио, Гордост, К2 (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за KIA CEED, Ceed Pro (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за KIA Sportage (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за KIA Душата (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за КИА Оптима, K5 (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за HYUNDAI i20 (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за HYUNDAI i30 (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за HYUNDAI i X20 (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за HYUNDAI i X35 (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за HYUNDAI Elantra (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара за HYUNDAI Акцент (Само одговара за стари тип клуч)
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Answer : ___________________________ Note :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2)ве Молиме бидете сигурни дека големината и обликот на овој објект се погодни за вашата копчето, пред да ги купите. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Производ димензија
Атрибут
Функција :
1) Направен од висок квалитет со Силиконска, удобно површина.
2) Да им даде на вашиот автомобил копче за најдобра заштита и, исто така, Изгледа многу кул.
3) Светло и трајни производи за користење. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Други карактеристики

Бренд Име:
beler
Материјал Тип:
Силика Гел
Материјал:
Силикони
Големина:
6.8 x 4 x 1.5cm (2.7 x 1.6 x 0.6inch) (L x W x T)
одговара 1:
за КИА Рио, Гордост, К2 (Само одговара за стари тип клуч)
Се вклопат 2:
за KIA CEED, CeedPro (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара 3:
за KIA Sportage (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара 4:
за KIA Душата (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара 5:
за КИА Оптима, K5 (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара 6:
за HYUNDAI i20(Само одговара за стари тип клуч)
Одговара 7:
за HYUNDAI i30 (Само одговара за стари тип клуч)
Одговара 8:
за HYUNDAI iX20 (Само одговара за стари тип клуч)

Најдобри понуди