• Неодамнешно
  • -48 %
4X Вратата Внатрешна Decal Анти удар Нула Заштитна Фолија 5D Карбонски Влакна Налепница за Мерцедес Бенц 2017 Новата В Класа C200 C180 C300

4X Вратата Внатрешна Decal Анти удар Нула Заштитна Фолија 5D Карбонски Влакна Налепница за Мерцедес Бенц 2017 Новата

DEN 973.00
DEN 1871.52

Количина на стоки
Тековен


Вратата Внатрешна Анти-Удар, Анти-Нула Анти-Нечистотија Заштитна Налепници. Додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилагодени сет на decals. Со високи перформанси полимер-стабилизиран материјал е исчезнат-отпорни, стабилна температура и автомобилот на миење-доказ. (Ние препорачуваме на decals опремени со стручни лица.)
Fitment :
Само Одговара за Мерцедес-Бенц Новата В Класа C200 C180 C300 2017-На
Опис :
100% Нови (никогаш не се користат или се инсталирани)
Направени од 5 D Сјај Црна Јаглерод Влакна Винил
Ве молиме да стапите професионалци да се инсталира на decals како неточни инсталацијата ќе резултира со оштетување на decals, освен ако не се многу сигурни во тоа го правам за себе. Обезбеди автомобил тело е темелно да се мијат, чистат и сушени пред апликација .
Пакетот Вклучува :
4pcs за Пред & Задните Врати на Двете страни
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. Ние прво ќе се користи e Packet Испорака во САД за купувачот да ја испорача стоката.
2. Ние ќе обично се користат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за купувачот
да ја испорача стоката.
И со следење на информации понудени.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
За Враќање
Се надевам дека ќе ви се допадне овој производ, но ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,
можете да го вратите во рок од 30 дена за размена или реконструкција (со исклучок на превозот обвиненија),
ве молам само се чувствуваат слободни да контакт со мене во секое време.
За Повратни Информации
Се надеваме дека ќе може да ни даде 5 ѕвезда повратни информации да ни ги охрабри да направи beeter и да помогне на другите купувачот со цел добра предмети од нас.

Други карактеристики

Материјал:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Налепница Сместување:
Вратата Внатрешни Работи
Материјал:
5D Јаглерод Влакна Винил Decal
Пакетот Вклучува:
4pcs
Функција:
Вратата Анти Удар Подлога Заштитник

Најдобри понуди