• Неодамнешно
  • -12 %
LOEN Нови Пристигнување Автомобил Носителот на Картичката Cato 180 Степен Прилагодливи Мултифункционален USB кабел за Податоци за Складирање завршувањето Мини Моден

LOEN Нови Пристигнување Автомобил Носителот на Картичката Cato 180 Степен Прилагодливи Мултифункционален USB кабел за

DEN 211.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


За да платите за вашиот цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето. 2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање на проверка на страница.
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме, напишете ја вашата детални превозот адреса. 1. Примачот Име И Презиме : 2. Телефон за контакт Бр. : 3. Превозот адреса : 4. Post code/ поштенски код : Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција,вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Подготовка на Време : ние треба 2-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. За Царина : Царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. а. По примена на стоки од нас.Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress."Се потврди приемот на вашата цел".Ако сте задоволни со тоа.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. б. Ве молиме дозволете ни да се знае ,постојат било какви прашања и проблеми.ние сме подготвени за решавање на било какви проблеми со цел да се избегнат можните спорови. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра. в. ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат. г. Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот купувате од нашата продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Други карактеристики

Материјал Тип:
TY315084
Бренд Име:
Loen
Тип:
Sunshade Складирање Торба
боја:
Црна
Автомобил Направи:
универзален автомобил
Тип На Објект:
Држач За Во Автомобил

Најдобри понуди