• Неодамнешно
  • -16 %
Целосен Сет Алуминиум Страна на Вратата Чекор Работи Одбор За LAND ROVER LR4 Discovery 4 2011 2012 2013 2014

Целосен Сет Алуминиум Страна на Вратата Чекор Работи Одбор За LAND ROVER LR4 Discovery 4 2011 2012 2013 2014

DEN 16128.00
DEN 19200.00

Количина на стоки
Тековен

Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време. 3 M автомобилската селотејп е во прилог. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours. Лесно инсталирање, без алатки.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
За LAND ROVER LR4 Discovery 4 2011 - 2014
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Вклучуваат : КОМПЈУТЕРИ /set. Благодарение толку многу.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Никој
Материјал Тип:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
Никој
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди