• Неодамнешно
  • -19 %
LARATH Шарени Автомобил Копче Школка Покритие за ФОЛКСВАГЕН Шкода Octavia 3 Копчиња Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај Замена Со Неисечени Сечилото

LARATH Шарени Автомобил Копче Школка Покритие за ФОЛКСВАГЕН Шкода Octavia 3 Копчиња Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај

DEN 145.00
DEN 179.04

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Копчето : 3 Копчиња Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема Тежина и Големина : Тежина 35g Големина (millimeter) 70 (L) x 33.4 (W) x 17 (T) Големина (инчен) 2.8 (L) x 1.3 (W) x 0.7 (T) Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. 2. Клучни случај само.Не електронски internals. 3.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Fitment : за Бора(1999-2001)
за Голф(1998-2001)
за Passat 2001
за Поло 2001
за СЕДИШТЕ Леон (2000-2001)
за Толедо(1999-2001)
за "Шкода" Octavia (1997-2001)
за Alhambra 2000 И други модели(истиот облик како на сликата).. Важна Напомена : 1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите. Пакетот Вклучува : 1 X Копче Школка

Други карактеристики

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Копче:
3
боја:
Црна
далечинскиот клуч случај:
за ФОЛКСВАГЕН

Најдобри понуди