• Неодамнешно
  • -49 %
KOWELL 2 ПАРЧИЊА 43*21inch Универзална Анти УВ Автомобил Блескави Сончање Стакло Sunshield Valance Sunshade Авто Прозорец Завеса Hangings

KOWELL 2 ПАРЧИЊА 43*21inch Универзална Анти УВ Автомобил Блескави Сончање Стакло Sunshield Valance Sunshade Авто Прозорец

DEN 412.00
DEN 808.32

Количина на стоки
Тековен


KOWELL 2 ПАРЧИЊА Универзална Прилагодливи Анти УВ Автомобил Блескави Сончање Стакло Sunshield Valance Sunshade Авто Прозорец Завеса Hangings
Опис :
Лесно да се инсталира
Mesh ткаенини овозможува freshair проток.
Дали не ги ограничите прозорецот од нормална работа.
Одлично за обезбедување сенка за деца додека патувате.
Боја : Црна
Материјал : Mesh Ткаенини
Големина : 110x53.5cm / 43x21"
Инсталација :
1. Отвори задната врата.
2. Отворете сенка и слајд преку врвот на вратата рамка, обезбедувајќи дека јазичето означен
пред поени на предниот дел на автомобилот.
3. Се повлече сенка врз целиот прозорец, мазнење од било брчки.
4. Пред лепење јазичиња се обезбеди површина да се исчисти од нечистотијата, маснотии или со автомобил полски.
5. Повлечете картички надолу малку да се стегне сенка. Потоа отстранете поддршка на хартија
самолепливи табови и да се држи до внатрешноста на doorframe.
6. Откако опремени сенка може да биде лесно отстранети и заменети со користење на прицврстување
табовите се предвидени.
Пакет се Вклучени : 1 Pair(2 ПАРЧИЊА) на Задниот Прозорец Sunshade Сонцето Сенка Маска

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Огледала
Година:
Се обезбеди подобра заштита на приватност во внатрешноста на возилото
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Висок квалитет на анти-УВ мрежа газа платно
Бренд Име:
KOWELL
Специјални Функции:
Анти-УВ, ВИП луксузни стил, Лесно да се инсталира и removeable
Објектот Должина:
110cm
Име На Модел:
110*54cm Мрежа Авто Задните Valance УВ Sunshade Drape Стакло Автомобил Прозорецот
Објектот Висина:
0cm
Објектот Ширина:
53.5cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Тип:
Авто Задните Valance УВ Sunshade Drape Стакло Автомобил Прозорец Завеса
Стил:
Автомобил Авто Замена Поправка Внатрешни Додатоци Делови
Одговара за заден прозорец.:
Прилагодливи Автомобил Мрежа Блокирам Privacy Protector
Авто Сончање Сонцето Екранот:
за Toyota Camry RAV4 за Рено Логан Sandero Kaptur
Универзална Прилагодливи Завеса :
за Lada за Акура за Infiniti за Фолксваген за Тојота за Субару
Автомобил Стакло Sunshield Valance :
за КИА за Chevrolet за Хонда за Mazda за Мицубиши за Nissan
Автомобил Внатрешни работи завеса hangings:
за Audi за Форд за Dodge за Chrysler за Citroen за BMW
Day & Night Анти Заслепувачка Светлина Завеса :
за ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Голф-Поло Lavida Tiguan за Chevrolet Niva
Проверува два пати пред да се испраќаат:
за КИА РИО Sportage за Hyundai Solaris Creta за Mazda 3 6 CX-5
Freeshipping со песната број:
за Lada Granta Vesta Largus XRAY 4x4 Калина Priora за Datsun за-НЕ

Најдобри понуди