• Неодамнешно
  • -13 %
За Toyota Land Cruiser Prado FJ150 2010-2018 ABS Хром Внатрешни работи Пред Читањето на Светлината Покрие Трим 1pcs Автомобил Стил Додатоци!

За Toyota Land Cruiser Prado FJ150 2010-2018 ABS Хром Внатрешни работи Пред Читањето на Светлината Покрие Трим 1pcs Автомобил

DEN 928.00
DEN 1066.56

Количина на стоки
Тековен


Објектот Fitment : Одговара за Toyota Land Cruiser Prado FJ150 2010-2018
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Боја : Како на сликите покажуваат Вклучуваат : 1pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.
.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2010-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
за FJ150
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
20cm

Најдобри понуди