• Неодамнешно
  • -10 %
2 Копче Кожа автомобил копче случај копчето покритие За Мерцедес бенц КЛАСА W169 B C E S R C200E 260L GLK300

2 Копче Кожа автомобил копче случај копчето покритие За Мерцедес бенц КЛАСА W169 B C E S R C200E 260L GLK300

DEN 177.00
DEN 196.80

Количина на стоки
Тековен


2 Копче Кожа автомобил копче случај копчето покритие За Мерцедес бенц КЛАСА W169 B C E S R C200 E 260 L GLK300
Објектот Специфики :
Состојба : Нова
Боја : Црна
Материјал : Кожа
Универзална одговара за : бенц
Пакетот вклучува :
1 x Кожа Автомобил Копче Случај ( не вклучуваат автомобил копче)
Напомена :
1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!
Испорака :
1. Пакување 1pcs во поли торба, ќе брод вашата парцела во рамките на 3 -7working дена.
2, Бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и испорака, во спротивно ќе не е одговорен за погрешно или он-испорака адреса !
Feed back :
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе го реши проблемот во рок од 48 часа.

Други карактеристики

Боја Име:
Црна
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
peacekey
Дел Бр.:
P-306

Најдобри понуди