• Неодамнешно
  • -15 %
3+1 Копчињата Флип Далечински ФОБ Копче Школка Случај за ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta за ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 голф 4 5 6 Touran Бора Jetta копче школка

3+1 Копчињата Флип Далечински ФОБ Копче Школка Случај за ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta за ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 голф

DEN 86.00
DEN 101.76

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Копчето : 3 + 1 Копчето за Повикување на Ножот : Да Логото Налепница : НЕМА Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема Тежина : 40g Големина (millimeter) 70.5 (L) x 36 (W) x 17 (T) Големина (инчен) 2.8 (L) × 1.4 (W) x 0.7 (T)
Карактеристики
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот
Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg за Passta 1998-2005 за ГОЛФ 1998-2011 за Златица 2003-2009 за Зајакот 2006-2009 за Jetta 2006-2011 за GTI 2006-2010 за EOS 2007-2011 за CC 2009-2011
Pls се споредат со фотографирање пред да ги купите, бидете сигурни дека вашиот клуч е токму исто како слик покажува!!
Важно Известување
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote електроника transponder чип)единица внатре.
Пакетот вклучува : 1 x Копче Школка

Други карактеристики

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични

Најдобри понуди