• Неодамнешно
  • -20 %
Автомобил Стил Автомобил Организатор Седиште Назад Алатка Торба За Во Автомобил Багажникот Складирање Кеси Носителот Кутија Автомобил Додатоци Авто Задните Скла

Автомобил Стил Автомобил Организатор Седиште Назад Алатка Торба За Во Автомобил Багажникот Складирање Кеси Носителот

DEN 494.00
DEN 617.76

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет и издржливи.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Многу мека,совршено појавување на чувство на вашиот автомобил.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Во споредба со памук,филц е подобро да се задржи во добра форма. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. Преносни и лесно да се носат дизајн : со рачка.Ви благодариме!
.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување. Лесно да се инсталира со кука&јамка дизајн,можете да го поправам и на секое место што може да биде прикачено.Сите предмети има 1 година гаранција.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето. Направен од чисто волнени филц,тоа е многу еколошки и свитлива и преносни.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Карактеристики : Материјал : Почувствува Тежина : околу 268 g Боја : Сива Модел : Почувствува свитлива торба Големината на производот : Околу 30 x 15 x 28cm (L*W*H)
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил багажникот организатор
1.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.

Други карактеристики

Бренд Име:
sikeo
Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Материјал Тип:
Чувствував
SKU:
14140

Најдобри понуди