• Неодамнешно
  • -16 %
Додатоци За Mazda 3 AXELA Седан Hatchback 2017 2018 Климатизација AC Отвори Рамка Покрие Трим Табла Воздух Излезот Оркестарот

Додатоци За Mazda 3 AXELA Седан Hatchback 2017 2018 Климатизација AC Отвори Рамка Покрие Трим Табла Воздух Излезот Оркестарот

DEN 576.00
DEN 686.40

Количина на стоки
Тековен

Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
lapetu S
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Сите производи се квалитетни проверени. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Вклучени : 2 Парче Инсталиран од страна на 3 M лента, 3 M лента на грбот. ве молиме инсталирајте ја внимателно. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Се надевам дека ќе може да се разбере. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Се Враќа Политика 1. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Инаку, договорот е конечна. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
201 72018
Бренд Име:
lapetus
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
За Mazda 3 AXELA Седан Hatchback 2017 2018 Модел Само
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Најдобри понуди