• Неодамнешно
  • -12 %
CITALL Автомобил Внатрешни работи Мат Хром Вратата Прозорецот за Префрлање панел покрие намали за Мерцедес Бенц C GLK Класа W176 W246 W204 W212 W218 X204

CITALL Автомобил Внатрешни работи Мат Хром Вратата Прозорецот за Префрлање панел покрие намали за Мерцедес Бенц C GLK

DEN 783.00
DEN 890.40

Количина на стоки
Тековен

Новиот Chrome Автомобил Вратата на Прозорецот за Префрлање Панел Покрие Намали За BENZ A W176 Б W246 C W204 E W212 GL X166 ML W166 GLK X204 CLS W218 Состојба : 100% нови Боја : Сребро Објект се вклучени :
Вратата Прозорецот за Префрлање Панел Покрие Трим x 5
Компатибилен :
Одговара за Класа W176 2013+
Одговара за Б Класа W246 2012+
Одговара за C Класа W204 2008+ (Освен 2 Door модел)
Одговара за E Class W212 2010+ (Освен 2 Door модел)
Одговара за CLS Класа W218 2012+
Одговара за G Класа 2013+
Одговара за GLK Класа X204 2010+
Одговара за Класа GL X166 2013+
Одговара за ML Класа W166 2012+
Одговара за CLA Класата W117 2014+
Бидејќи постојат различни верзии во различни земји, ве молиме потврдете големината пред да купите.
Функција :
1) Материјал : високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина
2) 3 M црвено автомобилската двојно страна лента
3) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација
4) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
5) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
6) Никогаш не ' рѓа, светла како огледало
Ве молиме забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2012 2013 2014 2015
Бренд Име:
CITALL
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.085kg
одговара 1:
за Мерцедес-Бенц Класа W176 2013+
Се вклопат 2:
за Мерцедес-Бенц C Класа W204 2008+ (Освен 2Door модел)
Одговара 3:
за Мерцедес-Бенц E Класа W212 2010+ (Освен 2Door модел)
Одговара 4:
за Мерцедес-Benz CLS Класа W218 2012+
Одговара 5:
за Мерцедес-Бенц G Класа 2013+
Одговара 6:
за Мерцедес Benz GLK Класа X204 2010+
Одговара 7:
за Мерцедес Бенц Класа GL X166 2013+
Одговара 8:
за Мерцедес Бенц ML Класа W166 2012+
Одговара 9:
за Мерцедес Benz CLA Класата W117 2014+
Одговара 10:
за Мерцедес Бенц Б Класа W246 2012+

Најдобри понуди