• Неодамнешно
  • -16 %
2018 Најновите Опрема Shift Knob Страна Покривање на Вратите Налепница За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 Tiguan Поло Буба Passat Автомобил-стил 2 Компјутери

2018 Најновите Опрема Shift Knob Страна Покривање на Вратите Налепница За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 Tiguan Поло Буба Passat

DEN 226.00
DEN 268.80

Количина на стоки
Тековен


Опис : Еден пар од полиран покрие намали за "Фолксваген" DSG менувач shift knob Одлична декорација за вашиот Опрема Shift Knob Направени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со сјајни хром финиш Дојде со самолепливи ленти за лесна инсталација Fitment : (За Референца Само) За "ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN/TIGUAN L 2012-2017 За "ФОЛКСВАГЕН" LAVIDA 2010-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" САНТАНА НОВА / Крст 2016 Година За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО / GTI 2010-2016 За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 2011-2017 За "ФОЛКСВАГЕН" CC 2012-2016 За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2014-2017 Спецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Количина : 2 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 2 x Опрема Shift Knob Страна Маска

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
M7DD
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Година:
2018
Објектот Тежина:
18g

Најдобри понуди