• Неодамнешно
  • -5 %
Автомобил Воланот Покрие Зимска Мека гума за џвакање Топло Кадифен Автомобили Волан-тркало, Заштитни Декоративен Поклопец Авто Додатоци

Автомобил Воланот Покрие Зимска Мека гума за џвакање Топло Кадифен Автомобили Волан-тркало, Заштитни Декоративен Поклопец

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
1 X Автомобил Воланот Маска
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Време На Испорака :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ви благодариме за вашето разбирање. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
7cm
Име На Модел:
автомобил воланот маска
Објектот Дијаметар:
0m
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
60g
Специјални Функции:
Висок квалитет
Бренд Име:
VODOOL
Материјал Тип:
Кадифен
боја:
Црна, Црвена, Беж, Сива
реден број:
160283

Најдобри понуди