• Неодамнешно
  • -10 %
Внатрешниот Пред Вода Купот на Капакот на Држачот за Намали За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2017 Автомобил Стил 1piece/Set

Внатрешниот Пред Вода Купот на Капакот на Држачот за Намали За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2017 Автомобил

DEN 651.00
DEN 723.84

Количина на стоки
Тековен


Внатрешниот Пред Вода Купот на Капакот на Држачот за Намали За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2016 2017 Автомобил Стил 1piece/Set
Објектот Спецификација Бренд : Не-Брендирани (По Пазарот) Fitment : За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2016 2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 1 P/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Други карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
14771
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.51kg
Материјал Тип:
abs хром
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Најдобри понуди