• Неодамнешно
  • -17 %
за Suzuki S-Cross Sx4 2017 2018 ABS Chrome Додатоци Пред Надворешноста Задните Опашка Магла Светлина Покрие Трим 2 парчиња

за Suzuki S-Cross Sx4 2017 2018 ABS Chrome Додатоци Пред Надворешноста Задните Опашка Магла Светлина Покрие Трим 2 парчиња

DEN 863.00
DEN 1039.68

Количина на стоки
Тековен

Објектот Fitment : Одговара за Suzuki S-Cross Sx4 2017 2018 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направени Од високо квалитетна ABS Пластика inculde : 2 ПАРЧИЊА/Set Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет. Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел. Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
50cm
Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017-2018
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Тежина:
0.25kg

Најдобри понуди