• Неодамнешно
  • -17 %
За Nissan Qashqai 2015 2017 ABS Автомобил внатрешна Декорација Додатоци Задните Вода Купот на Капакот на Држачот за на Вратите Налепница НА Модел

За Nissan Qashqai 2015 2017 ABS Автомобил внатрешна Декорација Додатоци Задните Вода Купот на Капакот на Држачот

DEN 917.00
DEN 1104.96

Количина на стоки
Тековен


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Nissan Qashqai 2015 2016 2017
PS : се Вклопи За Високо Конфигурација НА Моделот ,Не одговара За ПЛАНИНАТА Модел
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет Abs Хром, Пластика. Вклучува : 1 buc/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи (Kadore;LTD) не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние (Kadore;LTD) испратете е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
Kadore
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Matte
Година:
2015 2016 2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
113991
Објектот Висина:
0.5cm
Автомобил Направи:
за nissan qashqai
Функција:
Имајте на ум дека тоа е само одговара за НА моделот ,не одговара за ПЛАНИНАТА модел
1:
одговара за hight configuration model

Најдобри понуди