• Неодамнешно
  • -15 %
Велосипедот Метал Автомобил Keychain Авто Мото Мажите Копче Синџир Торба Pendant за Мерцедес BMW Ауди Suzuki Lada Hyundai Daihatsu Keyring

Велосипедот Метал Автомобил Keychain Авто Мото Мажите Копче Синџир Торба Pendant за Мерцедес BMW Ауди Suzuki Lada Hyundai

DEN 102.00
DEN 120.00

Количина на стоки
Тековен


Велосипедот Метал Автомобил Keychain Авто Мото Мажите Копче Синџир Торба Pendant за Мерцедес BMW Ауди Suzuki Lada Hyundai Daihatsu Keyring
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
мажите keychain
Бренд Име:
QYJSD

Најдобри понуди