• Неодамнешно
beler Пред Сребро ABS Мат Хром Позлатен Shift Менувачот Панел Трим Калапи Покритие за Хонда Граѓански 2017 Високи Перформанси

beler Пред Сребро ABS Мат Хром Позлатен Shift Менувачот Панел Трим Калапи Покритие за Хонда Граѓански 2017 Високи

DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

ABS Мат Хром Позлатен Shift Менувачот Панел Трим Калапи Покритие Одговара за Хонда Граѓански 2016 2017 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, со мат хром финиш Големина : прибл.16x12.5cm (6.3x4.9inch) (L x W) U Spacer : прибл. 10cm (3.9 инчи) Поставување на Возило : Пред Објектот се вклучени : 1 x ABS Shift Менувачот Панел Трим Покрие Компатибилен Со : Одговара за Хонда Граѓански Седан 2016-2017 САМО
САМО ОДГОВАРА ЗА ЛЕВАТА РАКА ДИСК
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Answer : ___________________________ Note :
1) НЕ ОДГОВАРА ЗА ПРИРАЧНИК ДИСК МОДЕЛ.
2) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) 100% нов и висок квалитет на хром позлата АБС материјал.
2) Совршено да се совпаѓаат со shift менувачот панел, многу практични и украсни вредност.
3) Лесен за инсталација.
4) Повеќе Предности : водоотпорен, никогаш нема да избледи , никогаш не рѓа, кул дизајн, итн. инсталација :
1) Употреба на алкохол или чистење агент за чиста инсталација позиција за да се обезбеди без маснотии, восок или прашина пред вашата акција.
2) Кора на селотејп надвор и да се држиме кон позиција, притиснете надолу за 1-2 минути. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Други карактеристики

Бренд Име:
beler
Година:
2016 2017
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
12.5cm
Објектот Тежина:
0.12kg
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS пластика, со мат хром финиш
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал:
високо квалитетна ABS пластика, со мат хром финиш
боја:
Сребро.
Големина:
approx.16x12.5cm (6.3x4.9inch) (L x W)
одговара 1:
за Хонда Граѓански Седан 2016 2017

Најдобри понуди