• Неодамнешно
  • -5 %
Креативни Рачно ткаени Кожа Јаже Keychain Мажи Жени Автомобил Keyring за паметни Фолксваген Веспа Опел Тесла Субару Шкода Форд Audi

Креативни Рачно ткаени Кожа Јаже Keychain Мажи Жени Автомобил Keyring за паметни Фолксваген Веспа Опел Тесла Субару Шкода

DEN 84.00
DEN 88.80

Количина на стоки
Тековен


Креативни Рачно ткаени Кожа Јаже Keychain Мажи Жени Автомобил Keyring за паметни "Фолксваген" Веспа Опел Тесла Субару "Шкода" Форд Audi

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Објектот Тежина:
30g
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Дијаметар:
2inch
Материјал Тип:
Pu
Објектот Должина:
5inch
Специјални Функции:
keychain за автомобил копче
Бренд Име:
GPFORTYSIX
Материјал:
Рачно ткаени кожа keychain
Автомобил копче suable:
За ФОЛКСВАГЕН, BMW,Бенц,Audi,КИА,Buick,Chevrolet,Hyundai
Пердув:
Шарени,со Врвен квалитет

Најдобри понуди