• Неодамнешно
  • -0 %
Areyourshop Автомобил Копче Случај Контрола Школка Случај 5 Копчиња За Chevrolet Кобалт Malibu За Pontiac G5 Автомобил Стил Опфаќа

Areyourshop Автомобил Копче Случај Контрола Школка Случај 5 Копчиња За Chevrolet Кобалт Malibu За Pontiac G5 Автомобил

DEN 129.00
DEN 129.12

Количина на стоки
Тековен


Опис : Материјал : Пластични Боја : Црна Најдобри замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Батон : 5 Копчиња (Заклучување / Отклучување / Trunk / Паника / Далечински Почеток) Големина : Прибл. 5.7*4cm / 2.24*1.57 инчен Погоден за : За Buick Лакрос 2006-2010 Година За Chevrolet Кобалт 2006-2010 Година За Chevrolet Malibu 2006-2010 За Pontiac G6 2007-2010 За Сатурн Небото 2007-2010 За Pontiac G5 2007-2009 И други модели со иста копчето за скролување школка Пакетот Вклучува : 1 x Копче школка случај Имајте на ум : 1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2. НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип) единица внатре.

Други карактеристики

Бренд Име:
Areyourshop
Материјал Тип:
Пластични
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Копче:
5 Копчиња (Заклучување / Отклучување / Trunk / Паника / Далечински Почеток)
клучни Сечилото:
No
SKU:
Копче-175-Црна
Големина:
Approx. 5.7*4cm / 2.24*1.57inch

Најдобри понуди