• Неодамнешно
  • -15 %
Автомобил Воланот Покрива Црна Велур Црвено Вистинска кожа за Infiniti FX FX35 FX37 FX50 Nissan Juke Maxima 2009-2014 Sentra

Автомобил Воланот Покрива Црна Велур Црвено Вистинска кожа за Infiniti FX FX35 FX37 FX50 Nissan Juke Maxima 2009-2014

DEN 1918.00
DEN 2256.00

Количина на стоки
Тековен

Применливи Автомобил тип : за Infiniti FX / FX35 / FX37 / FX50 / за Nissan Juke / за Nissan Maxima 2009-2014 / за Nissan Sentra 2016 2017 Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Забелешка 2 : Овој производ е Автомобил Воланот покрие,не е Автомобил Воланот ! Забелешка 3 : Доколку е потребно другите стилови, ве молиме контактирајте со нас во времето! Ние ќе се прилагодите на производи кои ви се потребни за вас!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Специјални Функции:
четири сезони општи
Објектот Ширина:
10.5inch
Објектот Должина:
119.5inch
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
LUCKEASY
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
38inch
Име На Модел:
за Infiniti FX FX35 FX37 FX50 Nissan Juke Maxima 2009-2014 Sentra
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Велур

Најдобри понуди