• Неодамнешно
  • -35 %
2 ПАРЧИЊА СТП Кожа столче Пукнатина Складирање Торба Stowing Tidying Џеб Носителот Течење-доказ за Автоматско Складирање Организатор Кутија Автомобил-Стил

2 ПАРЧИЊА СТП Кожа столче Пукнатина Складирање Торба Stowing Tidying Џеб Носителот Течење-доказ за Автоматско Складирање

DEN 556.00
DEN 855.84

Количина на стоки
Тековен

Ако не сте добиле по 60(Бразил-90) дена, ние ќе издаде наплата за вас. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $5,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред.Голем внатрешни работи accesories за вашиот автомобил. Ние не сме одговорни за било ДДВ или сопствени трошоци. (Освен некои земји и APO/FPO) ве Молиме да обрнете за вашата нарачка,Средствата на сметката ( во рамките на околу 12 часа),Тогаш ние брод од сите стоки, според редоследот одеднаш Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот Превозот адреса. Ако не го добиете вашиот парцела по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги провери со нашиот агент. 2 ПАРЧИЊА/Многу Лесно да се Инсталира - едноставно слајд меѓу седиште џеб и на конзола, додека не се најде убав сит место.Дополнително,тоа е лесно да се отстрани за брзо чистење. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Оваа група доаѓа со 2 парчиња од столче јазот додатен (1 возачот страна и 1 за страната на совозачот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ABS пластика, материјал кој се користи трајни и има силна отпорност. Тоа, исто така, ги чува вашите важни работи со стигне и организира вашите телефони,клучеви,пенкало,ipad и повеќе. Ние не сме одговорни за време на испорака. За да Гарантира дека Сите производи имаат 12 месеци гаранција од нашата продавница. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За Плаќање & Превозот Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress Светот Превозот. Тоа нормално се земе 10-25 работни дена да НИ земјите на ЕУ; 20-60 дена до остатокот на светот. Спречување на Возење Забава - Ова столче catcher ќе те спаси безброј пати од копа помеѓу седиштето и централната конзола за да го најдете вашиот падна мобилен телефон,картички, пари, клучеви итн.

Други карактеристики

Бренд Име:
AUTOYOUTH
Материјал Тип:
Вештачка Кожа + ABS Пластика
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
боја:
црна,кафеава,беж
Големина:
35cm*30cm*9.5cm
Тежина:
0.45kg

Најдобри понуди