• Неодамнешно
  • -0 %
Areyourshop Автомобил Копче Случај 3 Копчето на Далечинскиот Клуч Фоб Случај Школка За Chevrolet Equinox Silverado Тахо за Hummer Автомобил Клучеви

Areyourshop Автомобил Копче Случај 3 Копчето на Далечинскиот Клуч Фоб Случај Школка За Chevrolet Equinox Silverado Тахо

DEN 129.00
DEN 129.12

Количина на стоки
Тековен


Keyless копче случај Материјал : Пластични Боја : Црна Најдобри замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Копче : 3 Копчиња За Повикување На Ножот : Не Големина : Прибл.5.5*4.2 cm Fitment : за Кадилак Escalade 2003-2006 за Chevrolet Лавина 1500 2003-2006 за Chevrolet Лавина 2500 2003-2006 за Chevrolet Equinox 2005-2006 година за Chevrolet Silverado 1500 2003-2006 за Chevrolet Silverado 1500 HD 2003-2006 за Chevrolet Silverado 2500 HD 2003-2006 за Chevrolet Silverado 3500 2003-2006 за Chevrolet РБС 2003-2006 за Chevrolet Тахо 2003-2006 за GMC Сиера 1500 2003-2006 за GMC Сиера 1500 HD 2003-2006 за GMC Сиера 2500 HD 2003-2006 за GMC Сиера 3500 2003-2006 за GMC Yukon 2003-2006 за GMC Yukon XL 1500 2003-2006 за GMC Yukon XL 2500 2003-2006 за Hummer H2 2003-2006 за Pontiac Torrent 2006 година за Сатурн Vue од 2004 до 2006 година за Chevrolet Silverado 2500 2003 Пакетот Вклучува : 1 x Копче школка случај Имајте на ум : 1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2. НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип) единица внатре.

Други карактеристики

Бренд Име:
Areyourshop
Материјал Тип:
Пластични
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Копче:
3 Копчиња
клучни Сечилото:
No
SKU:
Копче-171-Црна
Големина:
Approx.5.5*4.2cm

Најдобри понуди