• Неодамнешно
  • -17 %
За Toyota RAV4 2014 2015 2017 2018 Додатоци Мат Внатрешни работи Горниот Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим 2 парчиња

За Toyota RAV4 2014 2015 2017 2018 Додатоци Мат Внатрешни работи Горниот Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим

DEN 379.00
DEN 456.00

Количина на стоки
Тековен


За Toyota RAV4 2014-2018 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Мат inculde : 2 парчиња /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2014 - 2018
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
D30400
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Објектот:
Во Внатрешноста На Воздухот Се Пропустливи Штекер Маска
Тип:
Автомобил Стил
објектот стил:
matte
Автомобил Направи:
За Toyota RAV4

Најдобри понуди